KVALITA A EKOLOGIE

Na výrobní ploše cca 10 200 m² produkujeme kabelové svazky pro světové automobilové značky
a rozhodujícím kritériem pro přijetí výrobků na trh je vysoká jakost za konkurenceschopnou cenu. Proto má řízení jakosti ve firmě nadřazené místo a jejím cílem je kvalita bez chyb a žádné závady po dobu životnosti výrobku.

Řízení jakosti a životní prostředí​

Nulová chybovost a nulová tolerance nekvality představují ve společnosti KES – kabelové a elektrické systémy, spol. s r. o. celkové cíle pro dosažení spokojenosti našich zákazníků. Je to zákazník, kdo rozhoduje o naší budoucnosti tím, že s námi uzavírá kontrakty, pokud je přesvědčen, že neděláme kompromisy v oblasti kvality. Vysoká úroveň jakosti výrobků je zajišťována zavedenými, udržovanými a trvale rozvíjenými systémy managementu kvality a environmentálního managementu, které splňují požadavky mezinárodně uznávaných standardů IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015. Tuto skutečnost potvrzují certifikáty vydané přední akreditovanou společností TÜV SÜD.
Podnikat odpovědně znamená pro společnost KES – kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o., mimo jiné skloubit nejvyšší možnou kvalitu výrobků a zároveň minimalizovat dopad výrobních aktivit na životní prostředí.

DOKUMENTY

KONTAKTNÍ
FORMULÁŘ

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Položky označené * jsou povinné.